Sonraki
 • nefiKi Haliç
 • nefiKi Haliç nefiKi Haliç nefiKi Haliç nefiKi Haliç nefiKi Haliç nefiKi Haliç
  tasarımcılar
 • nefiKi Haliç
  DrorStudio
  New York Merkezli DrorStudio, Aşess,, Bentley, Bombay Sapphire, BBB emmebonacina, Copellini ve Levi’s’ın tasarımlarını yapıyor. Nef Projelerinde bulunan açık hava sineması, teras barbekü alanı ve Nef Flats Levent 163’ün otoparkını DrorStudio tasarlıyor.
  nefiKi Haliç
  nefiKi Haliç
  Ltl Architects
  Uluslararası onlarca tasarımın ödülüne sahip tasarım ve mimari grubu Ltl Architects, Nef için mini basketbol ve futbol sahası, private studio, fitness room, soyunma odaları, lobby ve koridorları tasarlıyor.
  nefiKi Haliç
  nefiKi Haliç
  Sebastien Leon
  Agneessens
  Coca Cola World, Diesel Denim Gallery ve Starbucks’ın salon tasarımlarını yapan Sebastien Leon Agneessens, sesle mimariyi birleştirerek Foldhome ünitelerinin karaoke ve parti odalarını tasarlıyor. Farklı tasarımlarıyla Foldgome’a yeni bir nefes getiriyor.
  nefiKi Haliç
 • nefiKi Haliç
  Aparment Creative Agency
  Küçük alanlardan dev kullanım alanları yaratan dünyaca ünlü Apartment Creative Agency Nef projesi içinözel misafir odalarının ve ona lobinin tasarımını yapıyor. Böylece Nef’e misafirliğe gelenler bile tasarımla tanışıyor.
  nefiKi Haliç
  nefiKi Haliç
  Harry Allen Desing
  Harry Allen, Dom Perignon, Donna Karan, Hobitot, IKEA, SONY, Siemens, Swarovski ve birçok farklı ve tanınmış markalar için ürün tasarlıyor. Onlara tasarım danışmanlığı yapıyor. Nef için Gusto Room ve Business Room’un tasarımını üstlenen Harry Allen’ın uluslararası onlarca tasarım ödülü bulunuyor.
  nefiKi Haliç
  nefiKi Haliç
  Alper Böler
  Özellikle tasarladığı ve Nurus’ta satışının yapıldığı “Sema” adlı sehpayla adından söz ettiren Alper Böler, tasarımlarıyla birçok ödüle sahip. Nef’in kendi tanıtımlarında kullandığı birçok tasarım ve Foldhome ünitelerinden Playstation Room Alper Böler tarafından tasarlanıyor.
  nefiKi Haliç
 • Nef iKi Haliç’in mimari tasarımcısı, Türkiye’de ilk defa dünyanın
  en prestijli 6 mimarlık
  şirketinden 3’ünün katıldığı
  bir yarışma ile belirlendi.
  SOM, FX FOWLE, AMJM, AUDREY MATLOCK, AUTOBAN ve MİMARK’ın katıldığı yarışmada, özel bir jüri tarafından Nef iKi Haliç projesinin mimari tasarımcısı olarak SOM seçildi.

  Böylece Burj Khalifa, Sears Tower, Time Warner Center ve ikiz kulelerin şu anki projesini üstlenen SOM’un Türkiye’deki yeni projesi, Nef iKi Haliç olacak.
 • nefiKi Haliç
  nefiKi Haliç
  One World Trade Center, New York, ABD
  nefiKi Haliç
  Burj Khalifa Dubai, BAE
  nefiKi Haliç
  Sears Tower Chiacago, Illions, ABD
 • nefiKi Haliç
 • nefiKi Haliç
Sonraki
Önceki